ГО “ІМАГО” відсвяткувала другу річницю

ГО “ІМАГО” відсвяткувала другу річницю

Учора, 28 січня, ГО “Імаго” виповнилося рівно 2 роки. Це офіційна, паспортна дата, насправді ж свою діяльність ми почали значно раніше, ще у травні 2015 року з організації зустрічі з українськими аніматорами Степаном Ковалем та Сашком Даниленком на фестивалі “Art Territory”. З того часу ми організували більше 12 анімаційних переглядів, двічі робили анімаційний фестиваль “Задзеркалля” створили екологічний велокінотеатр «Круті педалі», організували “Школу Доктора Звука”, неодноразово проводили різні майстер-класи, а нещодавно створили першу серію мультфільму «Планета Неяшок».

Дякуємо усім гостям, які прийшли до нас учора в антикафе “Innerspace” привітати і розділити з нами свято, це і волонтери та актори «Задзеркалля», чиновники, громадські активісти, журналісти, наші глядачі та відвідувачі заходів, партнери, спонсори і просто всі наші друзі. Величезне дякую хочемо сказати Марині та Кирилу Ткачовим за теплий і домашній прийом в «Іннері» та постійну підтримку. Шкода, звісно, що не у всіх вийшло прийти на День народження, але, друзі, ми усіх пам’ятаємо і любимо.

2 роки – це насправді дуже мало, ми ще багато чого не вміємо, лише починаємо зводитися на ноги, але попереду – ціле життя, щоб вдосконалитися, навчитися всьому цікавому та корисному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *