У «Школу Доктора Звука» шукають учнів

У «Школу Доктора Звука» шукають учнів

У «Школу Доктора Звука» шукають учнів

Вперше у Луцьку відбудеться «Школа Доктора Звука», де відомий актор озвучки та звукоімітатор Юрій Коваленко, більше знаний, як Доктор Звук, викладатиме мистецтво володіння голосом. Участь у курсах можуть брати як професіонали, які вже працюють у кіно, театрі, на телебаченні або радіо, так і початківці, які тільки мріють навчитися володіти своїм голосом.

Юрій Коваленко – актор озвучення та звукоімітатор. Його голосом говорять безліч персонажів іноземних та вітчизняних мультфільмів, фільмів, рекламних роликів. Доктор Звук був брендвойсом провідних телеканалів: «Першого Національного», «К1», «Плюс-Плюс» та «Бігуді», Радіо Ера-Fm. Окрім того, його голос можна почути у мультфільмах «Сімпсони», «Тачки», «Південний парк», «Сезон полювання», «Бівіс і Батхед», «Корпорація монстрів», «101 далматинець» , «Шрек», «Тримай хвилю», «Дика природа», «Черепашки Ніндзя», «Вінні Пух», «Смішарики», фільмах «Поліцейська академія 4», «Проблемне дитя», «Великий переполох у малому Китаї» та інших.

Учнів «Школи Доктора Звука» навчать правильно дихати, підбирати вдалу інтонацію, змінювати тембр, керувати гучністю голосу, покращать дикцію, тощо. Окрім того, усім охочим покажуть, як відтворювати звуки природи, тварин, предметів, явищ, пародіювати політиків, акторів, співаків та інших відомих людей. Юрій Коваленко покаже також, як професійно озвучувати та дублювати фільми, мультфільми, рекламу, тощо.

Учасниками можуть стати, як досвідчені диктори та радіоведучі, актори, які хочуть покращити свої вміння, так і ті, хто хоче навчитися володіти своїм голосом.

«Школа Доктора Звука» відбуватиметься щосуботи протягом чотирьох місяців.

Запрошуємо на навчання до майстра дубляжу, голос якого знає вся країна!

Покращити свій голос та навчитися ним керувати, можна заповнивши онлайн-анкету.

Участь – платна.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *