Запрошуємо на майстер-клас з драматургії

Запрошуємо на майстер-клас з драматургії

У Луцьк з лекцією та майстер-класом приїде відомий український драматург Неда Неждана.

У суботу, 2 вересня, о 12:00 у приміщенні «Креативної лабораторії», що на вулиці Винниченка (вул. Винниченка, 67, 6-й поверх, 602 кабінет) відбудеться зустріч з київським драматургом, поетом та культурологом Недою Нежданою. Захід організовують у рамках дофестивальних майстер-класів фестивалю анімації «Задзеркалля».

Драматург навчить учасників майстерки писати драматичні тексти, працювати з ідеями і персонажами, розповість про специфіку написання творів для сцени та екрану, а також для дорослої і дитячої аудиторії, розкаже про психотехніку творчості: методи роботи з фантазією, образами.
Участь у заході можуть взяти всі охочі віком від 16-ти до 45-ти років. Для цього слід заповнити анкету до 1 вересня включно.

Нагадаємо, нещодавно у Луцьку львівський аніматор Роман Дзвонковський проводив майстер-клас зі створення мультфільмів на плівці. Ще один майстер-клас з роботи над мультфільмом, використовуючи манку, провів в обласному центрі Волині аніматор Олег Федченко.

Довідка: Неда Неждана – автор поетичних збірок «Дерева і люди», «Котивишня», упорядник антологій драматургії, української й іноземної, а також авторської збірки «Провокація іншості». Автор 22 оригінальних п’єс, 7 за мотивами прози, радіо, кіно- і телесценаріїв, а також понад 10 перекладів творів із французької, російської, білоруської мов. Автор понад 50 статей про сучасну драматургію, театр і кіно. Має більше 70 театральних, радіо і екранних постановок. Публікації, сценічні читання, постановки здійснювали в багатьох містах України, а також у Білорусі, Росії, Польщі, Грузії, Вірменії, Киргизії, Естонії, Литві, Македонії, Косово, Сербії, Франції, Німеччині, Швеції, США, Іраку, Австралії. Три п’єси включені до каталогів кращих п’єс Європи. Переможець мистецьких конкурсів (СтАрт, «Коронація слова», «Смолоскип», «Київська Пектораль» та інших).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *